Procedury rekrutacji

STUDIA STACJONARNE (DZIENNE- ZAJĘCIA OD PONIEDZIAŁKU - PIĄTKU)

Krok I - rejestracja internetowa + dokonanie opłaty rekrutacyjnej

Krok II - śledzenie wyników rekrutacji na koncie rejestracyjnym

patrz - harmonogram rektutacji

UWAGA! Drogi Kandydacie, jeśli po ogłoszeniu wyników, nie otrzymałeś zaproszenia do złożenia dokumentów, nie poddawaj się! Kontroluj swoje konto rejestracyjne po każdej turze rekrutacji.

Krok III - dokonanie opłaty za Elektroniczną Legitymację Studenta

Absolwenci UKSW nie dokonują opłaty za ELS

Krok IV - złożenie wymaganych dokumentów, w konkretnym wyznaczonym terminie

SZCZEGÓŁY - kliknij

STUDIA NIESTACJONARNE (ZAOCZNE - ZAJĘCIA W SOBOTĘ I NIEDZIELĘ
ok 2/miesiąc  (patrz -
terminy zjazdów)

Krok I - sprawdzenie na wydziałowej stronie internetowej  czy są jeszcze wolne miejsca

Krok II - rejestracja internetowa + dokonanie opłaty rekrutacyjnej + dokonanie opłaty za Elektroniczną Legitymację Studenta

Absolwenci UKSW nie dokonują opłaty za ELS

Krok III - sprawdzenie na wydziałowej stronie internetowej  czy są jeszcze wolne miejsca

Uwaga! Drogi Kandydacie radzimy nie czekać ze złożeniem dokumentów, bo może okazać się, że limit miejsc został już wyczerpany!

O przyjęciu na studia niestacjonarne decyduje kolejność złożenia dokumentów. Dokonanie samej rejestracji nie gwarantuje miejsca.

Krok IV - złożenie wymaganych dokumentów w poniedziałki lub wtorki, do momentu wyczerpania limitu miejsc

Uwaga! Zdażało się w ubiegłych latach, że limity miejsc zostały szybko wyczerpane. Dokumenty są przyjmowane jedynie w poniedziałki i wtorki. Jeśli w środę na stronie internetowej będzie komuniakat o wolnych miejscach, jest to jednoznaczne z tym, że w poniedziałek rano ten stan będzie taki sam.
Nie przyjmujemy dokumentów w pozostałe dni.

Krok V - podpisanie umowy o odpłatnościach za usługi edukacyjne

SZCZEGÓŁY - kliknij