BIBLIOTEKA WYDZIAŁU NAUK PEDAGOGICZNYCH

Biblioteka Wydziałowa czynna (dla Studentów)

poniedziałek i czwartek
w godz. 9.00 - 16.00

wtorek i piątek - w godz. 9.00-15.00

środa - nieczynna

soboty zjazdowe - w godz. 9.00-15.00

przerwa 12.00-12.30

Biblioteka znajduje się na  ul. Wóycickiego 1/3,
w budynku nr 15, p. 1510

info - pdf

Katalog książek Biblioteki Wydziału Nauk Pedagogicznych został dołączony do katalogu Biblioteki UKSW w zintegrowanym systemie bibiotecznym KOHA.

Wypożyczanie książek jest możliwe po aktywacji konta czytelnika:

1. Kliknij: Zaloguj się, a nastepnie jeżeli posiadasz konto CAS, kliknij tutaj, żeby się zalogować. Dane logowania są takie same jak do USOS UKSW.
  2. Zaakceptuj Regulaminy udostępniania zbiorów

Funkcje karty bibliotecznej pełni legitymacja studencka i doktorancka; pracownicy UKSW korzystają na podstawie kart dostępowych. W celu skutecznej komunikacji z Państwem prosimy o aktualizację swoich danych osobowych w systemie Koha, w tym szczególnie adresu e-mail.

Przetrzymywanie wypożyczonej pozycji skutkuje brakiem mozliwości realizacji nowego zamowienia. Opłata za przetrzymywanie jednej książki wynowi 50 gr za każdy dzień zwłoki. Dokonywanie opłat za przetrzymanie książki możliwe jest tylko poprzez przelew bankowy na rachunek uczelni Bank Zachodni WBK 80 1090 1014 0000 0001 2338 8216. W tytule wpłaty nalezy wpisać: nazwisko, imię i nr legitymacji studenckiej lub doktoranckiej oraz "Opłata za przetrzymanie książek".